Restaurace

bufetových restauracích , budete sedět a jíst s kým budete chtít.   V ceně jídla jsou zahrnuty nápoje, jako je víno, pivo a nealkoholické nápoje A samozřejmě, že kulinářské speciality jsou i hlavní speciální ídla Na palubě můžete povečeřet  v restauracích à la carte a  v elegantní restauraci Rossini Gourmet. 

Ochutnejte nejlepší maso z USA v Buffalo Steak House. Cestující si mohou také pochutnat na čerstvém pivu a chutném a vydatném jídle v  pivovaru „Brauhaus“ nebo na vynikající japonské kuchyni sushi baru .

 

Restaurace

Lázně

Vítejte v  ráji : nabijte novou energii  na palubě z AIDA a nechte se hýčkat ve velkých prostorách lázní. Zotavte se v sauně, dejte si masáž a budete se cítit jako v nebi.

 Spa, jsou věnovány nejkrásnějších oblastí na světě: Karibik ( Aida Diva) , Africe ( AIDAbella) , Indie ( Aida Moon) , Japonsko ( AIDAblu) Indonésie ( AIDAmar) , Skandinávie ( AIDAstella) a Řecka ( AIDAsol) .

Sport

Nejlepší způsob, jak dobít baterie, je sportovat výhledem na moře . Gym „ Body   má všechno, co nabízí dobrou tělocvičnu na lodi nejmodernější vybavení různé cvičení jako Zumba , Pilates ...Proto plavba s AIDA může být aktivní zkušenost, aby jste se  udrželi v kondici. A pokud jde o sport a  není ho pro Vás dost, využijte různé výlety, včetně cykloturistiky, pěší turistiku, potápění nebo jen tak si zahrát golf.

Sport

Zábava

Zažijte zážitek z nejúžasnějších přehlídek na moří a živou hudbu Každá show byla vyvinuta výhradně pro AIDA Cruises . Vyzkoušejte své štěstí v kasinu s autentickým vkusem Las Vegas elegantním prostředím: ruleta , poker nebo blackjack . Relaxujte, dejte si  kávu nebo drink v některém z baru.  Užijte si tanec s živou hudbou.

Zábava

Na palubě

Polibek, který je  na lodích AIDA, znamená příslib, který vám  dává, že vaše dovolená bude perfektní. Tento úsměv je nejen vidět, ale také cítit. Buďte si jistí, že na Vaši plavbě budete úplně spokojen Od úklidu po  servis na recepci vždy je tu někdo ochotný pomoci, pokud si budete přát. Služba a jazyk na palubě jsou převážně německé, ale nabízejí také služby v angličtině.   

Na palubÄ›

Děti a dospívající

AIDA „Děti a dospívající“

Výlety

Výlety

Rodiny

Rodiny