Jsme cestovní agentura se zaměřením na prodej plaveb  na výletních lodích ve Středomoří, Severní evropě, karibiku, Arabském poloostrově , Asii, Bahamách, Bermudách, Havaji, Figi, Galapagách a další. Prodej námořních plaveb do všech světových destinací. Plavby Azamara Yacht Club, Costa Cruises, Cunard, MSC Cruises,, Royal Caribbean, Pullmantur, Carnival, Celebrity Cruises a další.
Pokud jste již někdy zažili některou z plaveb a nyní se jen rozhodujete, kdy a kam vyplout, využijte akčních nabídek. Plavby, které naleznete na našem webu se liší především vysokou mírou exkluzivity, která je zaručena díky samotné vybavenosti lodi a personálu. Kvalitní ubytování v kajutách s výhledem na moře a ve většině případů i s balkónem je jedním z dalších argumentů, proč si vybrat z nabídky exkluzivních plaveb.
Cestovní agentura Lucky travel, která se specializuje na prodej námořních plaveb Vám nyní může nabídnout řiční plavby společnosti CroisiEurope, DSC -Touristik atd .  Nabízíme také plavby podél pobřeží Jižní Ameriky. K plavbám poskytujeme možnost rezervace hotelů po celém světě, rezervaci letenek, fakultativních výletů, transféry, parkování v přístavech. K široké škále naších nabídek Vám můžeme poskytnout trajektové lístky.