Téměř 145 let představuje společnost Holland America Line hostům nová místa a nové kultury, a sdílí transformační sílu cestování. Zveme Vás, abyste se připojili k Holland America Line pro nezapomenutelný zážitek. Protože cestování je více než jen trasa, má moc změnit nás a náš svět, cestu po cestě.

Opatrně vytvořené cesty
Rovnováha. Hloubka. Pravost. To jsou prvky, které přinášíme do více než 500 itinerářů a plavíme se ve 100 zemích světa. Náš program Explorations Central (EXC ™) přidává smysl a kontext, takže Vaše cesta je ještě bohatší.

Prostorné lodě střední velikosti
Holland America Line se drží nadčasové elegance oceánu cestování. Od okamžiku, kdy vstoupíte na palubu jedné z našich prostorných, středně velkých lodí, budete cítit rozdíl. Klasické námořní linky. Krásné schůzky. Vřelý, pohostinný servis.

Poutavé kulinářské cesty
Pod vedením naší kuchařské rady® kuchařů, dobrého jídla v Pinnacle Grill, Tamarindu, Canaletto, Rudi’s Sel de Mer, a v naší jídelně je to opravdu nezapomenutelné. Zdokonalte své kulinářské dovednosti na výstavách a workshopech americké kuchyně.

Exkluzivní aktivity na palubě  & MusicWalk TM
Prostřednictvím vzrušujících nových partnerství s americkou testovací kuchyní; O, časopis Oprah; BBC Earth Experiences; Digitální Workshop provozovaný Windows, můžete pokračovat v průzkumu na palubě. Večer je bohatý na zábavu a tanec, a hosté si mohou prohlédnout MusicWalk TM s Blues Clubem BB King, Rock Rolling Stone Room, Billboard Onboard a Lincoln Center Stage. 

Podívejte se na naše cestovní slevy Holland America a zúčastněte se naší plavby. Vychutnejte si cestu.

preloader