Množství lodí a plaveb po Karibských ostrovech, než kterýkoli jiný region na světě. Karibik plavby-to jsou křišťálově čisté vody, nedotčené pláže, bohaté vodní sporty a duty-free nakupování. Karibik plavby jsou rozděleny do tří oblastí: Západní Karibik plavby, Jižní Karibik plavby a Východní Karibik plavby.

Zájezdy západního Karibiku Vás zavedou na mayské ruiny na pobřeží Yucatánu v Mexiku, šnorchlování v bariérovém útesu u pobřeží Belize, nebo na pláž Grand Cayman Seven Mile Beach. Výlety na jižní Karibik Vás zavedou na krásné pláže Aruby, deštného pralesa na Martiniku, nebo na krásné pláže Barbadosu. Východní Karibik plavby mohou zavítat na přístavy v Bahamách, San Juan, Puerto Rico, Panenské ostrovy a Turks a Caicos.

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí si vybírá plavby na Karibských ostrovech, najdete zde nejvíce konkurenceschopné ceny. To platí zejména na podzim – těsně před začátkem vrcholné karibské plavby – kdy se lodě vracejí do Karibiku z Aljašky a Evropy.

Sezóna hurikánů trvá od 1. června do 30. listopadu, ale díky sofistikovaným radarům a systémům pro sledování počasí, které se dnes nacházejí na větších karibských výletních lodích, není důvod k obavám. Lodě mohou snadno změnit kurz, aby se vyhnuly bouřkám, a nahradí tak alternativní karibské výletní přístavy podle potřeby.

preloader